Sekss apģērbā — tik uzbudinoši!

Apollo
0 komentāru

ASV izstrādāts apģērbs, kas ļauj sajust partnera apskāvienus, pat vieglus pieskārienus arī tad, ja otrā pusīte atrodas lielā attālumā.

Amerikāņu dizainere Frančeska Rozella radījusi kostīmu, kas apkopo informāciju par cilvēka pulsu, temperatūru un citiem datiem, bet pēc tam ar mobilo sakaru tīkla starpniecību «atskaņo» tos otra cilvēka ķermenim, radot ilūziju par reālu kontaktu. Frančeskas veiktais pētījums liecina, ka visintensīvākie sajūtu punkti apskāviena brīdī ir roku un muguras augšējā daļa, kakls, pleci, viduklis un gurni. «Sajūtu kostīms» spēj radīt visai reālas pieskārienu sajūtas.

Iestrādnes koncepcijas pamatā ir nepārtraukta kontakta uzturēšana starp cilvēkiem, kuriem ir savstarpējas maigas jūtas, kaut arī viņi nespēj kontaktēties fiziski. Protams, viņiem ir iespēja sarunāties pa telefonu vai izmantot interneta pakalpojumus, taču tas nespēj atsvērt fizisku saskari. Jaunā tehnoloģija ļaus atrisināt šo jautājumu.

Pēc kostīmu pirmo paraugu izgatavošanas tika veiktas pārbaudes, un tajās iesaistītie pārīši apliecināja, ka spējot virtuālajos apskāvienos sajust tālē esošās otrās pusītes kaisli un prieku. Viņi pat šīs idejas autoriem piedāvāja apdomāt iespēju izgatavot «kontakta» apakšveļu. Tiesa, no distancionāla seksa versijām izgudrotāji pagaidām gan atsakās.

«Sajūtu kostīms» spēj radīt visai reālas pieskārienu sajūtas.

«Sajūtu kostīms» spēj radīt visai reālas pieskārienu sajūtas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv