Sekss «Audi Sportback» — viskvalitatīvākais!

Apollo
0 komentāru

Portāls «Apollo» sadarbībā ar erotikas izstādes festivāla «Erots 2009» organizatori — Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 — rīkoja nelielu aptauju par automobili, kurā jums vislabāk patiktu nodarboties ar seksu.

Audi «Sportback»

Te tik būs sekss!

19. janvārī notika izloze, kurā viens veiksmīgākais aptaujas dalībnieks saņems divas biļetes uz festivālu «Erots», kas 13. un 14. februārī notiks Rīgā, Ķīpsalas hallēs (skat. mājaslapu www.erots.lv).

Šis laimīgais šoreiz būs puisis — Artūrs Urtāns! (Artūr, mēs ar Tevi sazināsimies par biļešu saņemšanu! Lai Tev jautras izklaides!!!)

No pieciem piedāvātajiem auto par seksam piemērotāko 41% aptaujas dalībnieku atzina «Audi Sportback», 26% — BMW 3. sērijas automobiļus, bet trešajā vietā pārliecinoši ierindojās vecais labais žigulis. Pieļaujam iespēju, ka par šo izrakteni vairāk balsojuši vīri un sievas virs četrdesmit, atceroties savu jaunību. Divi pārējie piedāvātie auto nav guvuši lielu piekrišanu. Iespējams, mums vienkārši vēl nav radusies iespēja izmēģināt «Caterham R500» un ar «Swarovski» kristāliem izrotātā «Mini Cooper» labās īpašības.

Joprojām gaidām arī jūsu piedzīvojumu aprakstus par tēmu «Sekss automašīnā», ko tuvākajā laikā publicēsim. Mūsu adrese: vins.vina@apollo.lv.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv