Šeļakovs: negribas aizbraukt mājās tikai ar zaudējumiem

Apollo
0 komentāru

Latvijas vīriešu basketbola izlases zaudējums Eiropas čempionāta spēlē pret Itāliju bija sāpīgs, atzīst valstsvienības centra spēlētājs Andrejs Šeļakovs.

Andrejs Šeļakovs

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Mača beigās nespējām pārvarēt viņu aizsardzību. Nezinu, meistarība vai kas, bet nerealizējām savas iespējas un viņi atbildēja,» atzina Šeļakovs. «Trīs ceturtdaļas bija ļoti labas. Lai gan atkal nenostrādājām visu spēli, kopumā mačs bija labs.»

«Barnjāni apturējām groza apakšā, bet viņš ir vispusīgs spēlētājs, kurš labi spēlē no visām pozīcijām,» pretinieku komandas līderi raksturoja Šeļakovs.

Komentējot aizvadītās spēles tiesnešu darbību, Šeļakovs izteicās, ka Itālijas izlasē ir lieli uzvārdi, tāpēc, viņaprāt, daudzi sodi bija nepamatoti.

«Īpaši sāpīgi zaudējumi bija šis un pirmais [pret Franciju], jo varējām un vajadzēja uzvarēt, bet neizmantojām iespējas. Kopumā visas trīs līdz šim aizvadītās spēles bijušas labas, jo cīnījāmies no sirds. Negribas aizbraukt mājās ar visiem zaudējumiem - tagad mums atpūtas diena, bet pēc tam būs divas iespējas to nepieļaut,» izteicās Šeļakovs.

Tikmēr Rihards Kuksiks, kurš mačā pret Itālijas izlasi guva 19 punktus, atzina, ka spēle bija smaga. «Bijušas trīs līdzvērtīgas spēles, bet zaudējām trešo reizi. Labi, ka uzvarējām cīņā par bumbām. Esam jauna komanda un jāgatavojas nākamajai spēlei.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv