«Senators» bez Daugaviņa papildlaikā uzvar Bufalo

2 komentāri

NHL regulārā čempionāta spēlē sestdienas vakarā panākumu izcīnīja Otavas «Senators», kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

«Senators» hokejisti izbraukumā ar4:3 papildlaikā pieveica Bufalo «Sabres» komandu, bet Daugaviņš šoreiz palika komandas rezervē.

Pirmajā trešdaļā Maiks Vēbers un Drjū Stafords izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:0, bet otrajās 20 minūtēs Patriks Vjerkohs, Kriss Filipss un Kails Turiss ļāva «otaviešiem» pārņemt vadību. Trešā perioda 13. minūtē Stafords panāca izlīdzinājumu, bet uzvarētājs noskaidrojās papildlaikā, kura 4. minūtē uzvaru viesiem nodrošināja Turiss.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Senators» komanda ar 34 punktiem 28 spēlēs saglabā piekto vietu.