«Senators» zaudē «bullīšos», Daugaviņš pēcspēles metienu sērijā nepiedalās

6 komentāri

NHL regulārā čempionāta kārtējā spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Otavas «Senators» ar Kasparu Daugaviņu sastāvā.

«Senators» hokejisti viesos ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā atzina Monreālas «Canadiens» pārākumu, bet Daugaviņš nospēlēja nedaudz vairāk par astoņām minūtēm, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Otavas klubs labā vārtus guva Mika Zibanedžads, Daniels Alfredsons un Patriks Vjerkohs, bet «Canadiens» rindās precīzi bija Larss Ellers, P.K. Subens un Brendens Galagers. «Bullīšu» sērijā panākumu mājiniekiem nodrošināja dāņu uzbrucēja Ellera precīzais metiens.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Senators» komanda ar 32 punktiem 27 mačos ieņem piekto vietu.