Šēnhofs būs Ušakova padomnieks jaunatnes sporta jautājumos

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) ārštata padomnieks jaunatnes sporta jautājumos būs Eiropas Jaunatnes basketbola līgas prezidents, basketbola akadēmijas «Rīga» prezidents un basketbola skolas «Rīga» direktors Guntis Šēnhofs.

Guntis Šēnhofs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ušakova preses sekretāre Anna Kononova aģentūrai LETA pastāstīja, ka, tiekoties ar Ušakovu, Šēhnofs norādīja, ka jaunatnes sporta organizācijā jau labu laiku ir nepieciešamas izmaiņas, jo esošā sistēma darbojas vēl kopš padomju laikiem. Tāpēc ir jāizmanto tas, ka krīzes apstākļi piespiež pieņemt lēmumus un mainīt darba organizāciju.

«Mēs nedrīkstam pieļaut to, ka bērni nokļūst uz ielas, nedrīkst samazināt sportā nodarbināto bērnu skaitu. Sporta nodarbībām ir arī sociālā funkcija, un tagad krīzes apstākļos šī funkcija kļūst arvien svarīgāka,» norādīja Šēnhofs.

Bet Rīgas domes priekšsēdētājs norādīja: lai kvalitatīvi organizētu jauniešu sportu, pilsētai noteikti jāsadarbojas ar nozares profesionāļiem, tāpēc viņš ir gandarīts par to, ka Šēnhofa kungs piekrita kļūt par viņa padomnieku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv