Sensācija nenotika - «Ventspils» Čempionu līgā nespēlēs

Latvijas čempionvienība futbolā «Ventspils» šodien aizvadīja UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra izšķirošās, «play-off» kārtas» atbildes spēli ar Šveices čempionvienību «Zurich» un spēle noslēdzās ar laukuma saimnieku uzvaru 2:1.

«Zurich» futbolisti pēc uzvaras iesoļo tālāk - Čempionu līgas grupu turnīrā.

Fotogalerija

Mājinieki vadībā izvirzījās pirmā puslaika sestajā minūtē, kad precīzs bija Johans Vonlantens, taču jau pēc divām minūtēm Igors Cigirlašs rezultātu izlīdzināja.

Pirmajā puslaika turpinājumā un arī otrajā spēles daļā ilgu laiku nevienai no komandām neizdevās izvirzīties vadībā, bet mača kompensācijas laikā «Zurich» panāca 2:1 - vārtus guva Almens Abdi un divu spēļu summā «Zurich» uzvarēja ar 5:1.

Jāatzīst, ka kurzemniekiem šī spēle daudz neatšķīrās no abu komandu pirmā mača Rīgā, kad šveicieši uzvarēja ar 3:0. Arī Santgallenā notikumus laukumā kontrolēja «Zurich» futbolisti un piedzīvotais zaudējums pilnībā atbilst «ventspilnieku» parādītajam sniegumam.

Katrā gadījumā ar šādu sniegumu UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā būs grūti tikt pie kāda panākuma.

Jau ziņojām, ka «Ventspils» UEFA Čempionu līgas kvalifikāciju šogad uzsāka no otrās kārtas, kur divu spēļu summā ar rezultātu 6:1 pieveica Luksemburgas klubu Didelanžas F91, savukārt trešajā kārtā «ventspilnieki» cīnījās 2:2 ar Baltkrievijas komandu BATE, tomēr nākamajā kārtā iekļuva, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem.