Septembrī premjers piedzīvojis popularitātes kritumu

Apollo
0 komentāru

Attieksmi pret Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (JL), kurš «Latvijas faktu» septembrī veiktajā aptaujā piedzīvojis popularitātes kritumu, «Latvijas faktu» direktors Aigars Freimanis saista ar nepopulāriem valdības lēmumiem, kas valdībai jāpieņem un ar kuriem tā mokas.

Premjers Valdis Dombrovskis.

Premjers Valdis Dombrovskis.

Foto: Lita Krone/LETA

Septembrī sarucis to pilsoņu skaits, kas premjeru vērtē pozitīvi, — tādi ir 3,1%, bet drīzāk pozitīvi viņu vērtē 24,5% aptaujāto, savukārt negatīvi vai drīzāk negatīvi kopā premjeru vērtē 60,5% pilsoņu, vēsta laikraksts «Diena».

Līdzīga tendence, lai arī ne tik straujā reitinga kritumā, redzama arī pret Valsts prezidentu Valdi Zatleru. Viņu pozitīvi vērtē 6,7% pilsoņu, bet drīzāk pozitīvi — 33% aptaujāto.

Negatīvi vai drīzāk negatīvi prezidentu kopā vērtē 52% aptaujāto. Freimanis premjera popularitātes kritumu saista ar sabiedrības attieksmi pret valdību un tās realizēto politiku un vienlaikus atzīst, ka Dombrovskim pietrūkst spējas ielikt savu emocionālo attieksmi, skaidrojot valdības lēmumus. Viņš to dara, «runājot kā grāmatvedis par cipariem».

Valsts prezidenta reitinga izmaiņas, kas uzrāda līdzīgi negatīvu tendenci, sociologs uzskata par mikroskopiskām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv