«Septītās debesis» ar populārām Zigmara Liepiņa dziesmām finišē Kuldīgā

Apollo
0 komentāru

«Muzikālā teātra 7» gadskārtējās vasaras brīvdabas komēdijas «Septītās debesis» tūre pa Latvijas pilsētām strauji tuvojas noslēgumam. Vēl tikai divas izrādes nedēļas nogalē, 21. un 22. augustā, būs skatāmas Bauskā un Kuldīgā. Lai arī laika apstākļi šovasar nav lutinājuši, līdz šim notikušās izrādes septiņās pilsētās kopumā pulcējušas gandrīz 15 000 skatītāju.

«Septītās debesis» ar populārām Zigmara Liepiņa dziesmām finišē Kuldīgā

Publicitātes foto

Ar paveikto apmierināts ir arī «Muzikālā teātra 7» direktors Aigars Dinsbergs: «Izrādes bijušas labi apmeklētas, īpaši ņemot vērā Latvijas pašreizējos ekonomiskos apstākļus. Atzinību izteikuši gan skatītāji, gan profesionāli teātru vērtētāji, bet vislielāko gandarījumu sniedz mūsu publika, kas dzīvo līdzi, no sirds smejas un dzied kopā ar mums.»

Savukārt komiķe Jolanda Suvorova, kura šogad izdzīvo japāņu uzņēmējas Suka San neprātīgās biznesa idejas, nedaudz skumst par īso vasaru: «Priecājos, ka Latvijas cilvēki nav pazaudējuši humora izjūtu. Kā vienmēr, varam visi kopā pasmieties. Man patīk mana loma, un tā ir tik atšķirīga no iepriekšējo gadu vasaras izrāžu lomām. Laiks paskrējis ātri, un jau tagad zinu, ka rudenī mazliet skumšu pēc mūsu trupas lieliskajiem aktieriem un skatītājiem.»

Brīvdabas komēdijā «Septītās debesis» piedalās aktieri: Juris Kalniņš, Lāsma Kugrēna, Artis Robežnieks, Marija Bērziņa, Jānis Skanis, Inga Misāne, Uldis Norenbergs, Juris Frinbergs, Voldemārs Šoriņš un Jolanda Suvorova. Izrādes radošo kodolu kopā ar Voldemāru Šoriņu veido horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Jānis Jansons un tērpu stiliste Zane Pallo. Muzikālu šo vasaras brīvdabas izrādi padara Zigmara Liepiņa hiti («Vēl ir laiks», «Puķu nakts», «Ceļojums», «Dziesma par rozīti», «Mīļā, Magonīt», «Ķiršu lietus» un citas dziesmas) Aigara Grāvera aranžējumā, ko uz skatuves izdzied paši aktieri un mūziķi Līga Robežniece un Juris Vizbulis.

Izrāde vēl būs skatāma piektdien, 21. augustā, Bauskā un 22. augustā Kuldīgā. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs, internetā: www.bilesuparadize.lv un pilsētu kultūras namos.

«Muzikālais teātris 7» brīvdabas izrādes iestudē kopš 2005. gada vasaras. Iepriekšējo gadu darbi — «Vella kalpi», «Robinsona dārgumi», «Dāvana mūsdienu sievietei» un «Vienas vasaras ministrs» — kopā pulcējuši vairāk nekā 130 000 skatītāju visā valstī, padarot teātri par nozīmīgāko profesionālo brīvdabas izrāžu iestudētāju Latvijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv