Seriāls «Mīlas viesulis» turpmāk būs skatāms četras dienas nedēļā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Sākot no šīs nedēļas, skatītāju iemīļotais seriāls «Mīlas viesulis» LTV1 kanālā būs skatāms četras dienas nedēļā – no pirmdienas līdz ceturtdienai. Tas saistīts ar to, ka seriāla uzņemšana Vācijā vēl aizvien aktīvi turpinās, bet nepieciešams zināms laiks, lai tā veidotāji sērijas sagatavotu atbilstoši eksporta variantam.

Tieši Latvija ir viena no pirmajām valstīm, kurā tiek demonstrētas seriāla visjaunākās sērijas, un Latvijas Televīzija ir gandarīta, ka skatītāju interese par šo seriālu pieaug spēkā - tas ir viens no iecienītākajiem seriāliem visu paaudžu skatītāju vidū.

Seriāla demonstrēšanas laiks LTV1 ēterā paliks nemainīgs – no pirmdienas līdz ceturtdienai tas būs skatāms no rītiem plkst. 8.30 ar atkārtojumu pēcpusdienā - plkst. 16:40.

Savukārt piektdienās no 2. oktobra «Mīlas viesuļa» laikā skatītājus gaida jauns seriāls – Francijas daudzsēriju filma ar intriģējošu nosaukumu - «Mazie noslēpumi» («Le reveillon de bonnes»). Režisora Mišela Asāna veidotā vēsturiskā filma stāsta par četrām kalponēm un četrām buržuā ģimenēm, kas mīt vienā namā. Sagaidot 1918. gada Ziemassvētkus, kalpoņu un viņu saimnieču likteņi cieši savijušies kopā. Šajā Ziemassvētku vakarā visus gaida pārsteigums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv