Sertificēts dziednieks uzmācas nepilngadīgajām un glabā ieročus Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Policija aizturējusi kādu vīrieti, sertificētu dziednieku, kurš seksuāli uzmācies nepilngadīgām meitenēm, kā arī savā dzīvesvietā glabājis iespaidīgu kaujas ieroču un sprāgstvielu arsenālu, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vecākais speciālists Edgars Dudko.

Galeriju skatīt šeit.

Augusta beigās policija saņēmusi informāciju par kādu dziednieku, kurš seksuāli uzmācies nepilngadīgajai. Nekavējoties sākta meklēšana, kuras laikā izdevies noskaidrot divas cietušās un savākt pierādījumus vismaz 14 epizodēm.

Savukārt 24. septembrī dziednieka dzīvesvietā veiktās kratīšanas laikā dzīvoklī tika atrasts arī iespaidīgs šaujamieroču un sprāgstvielu arsenāls — vairākas bises, arbalets, sprāgstvielas un munīcija. Ieroči un munīcija, visticamāk, pie aizdomās turamā saglabājusies kopš darba zemessardzē pirms vairākiem gadiem.

Vīrietis, kurš agrāk par likumpārkāpumiem nav sodīts, pašlaik atrodas apcietinājumā, bet policijā sākti kriminālprocesi par pavešanu netiklībā, pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās, vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā ar nepilngadīgo, kā arī par nelikumīgu šaujamieroču un munīcijas glabāšanu.

Zināms, ka bijušais zemessargs kā sertificēts dziednieks pārsvarā praktizējis Krimuldā, Rīgā un, iespējams, arī Talsos un Ogrē. Tāpat ir pamats uzskatīt, ka laika periodā no šā gada jūnija līdz 24. septembrim no viņa seksuālās uzmākšanās cietušas arī citas meitenes un sievietes, tāpēc policija aicina palīdzēt šīs lietas izmeklēšanā un zvanīt pa anonīmo tālruni 67086677 visus, kuri cietuši no 1943. gadā dzimušā vīrieša pretlikumīgajām darbībām. Policija uzsver, ka ziņotāju anonimitāte ir garantēta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv