Sestdien un svētdien Ķegumā rūcinās pasaules elites motokrosisti Video

Apollo
0 komentāru

Jau šodien ar kvalifikācijas braucieniem Ķegumā sāksies Latvijas «Grand prix» izcīņa motokrosā MX1 un MX2 klasēs. Klāt lielākajās šī gada Baltijas motokrosa sacensībās būs arī «Apollo».

Sestdien un svētdien Ķegumā rūcinās pasaules elites motokrosisti

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

«Zelta Zirgs» trasē būs maksimālais pieļaujamo dalībnieku skaitu – 40 dalībnieki MX1 un MX2 klasēs, kā arī Veterānu Motokrosa Pasaules kausa izcīņā.

Kā jau ziņots iepriekš, Latvijas vārdu MX1 klasē aizstāvēs Lauris Freibergs, Ivo Šteinbergs, Niks Apfelbaums, Toms Macuks un Dāvis Ivanovs. Uz starta Latvijā MX1 klasē stāsies arī trīs igauņi – Tanels Leoks, Lauri Lehtla un Lauri Lokotars, kā arī lietuvietis Vitautas Bučas.

Ļoti cerams, ka Latvijas līdzjutēju atbalsts un dzimtā zeme ļaus labus rezultātus sasniegt arī Latvijas pārstāvjiem MX2 klasē – Matīsam Karro, Augustam Justam, Robertam Justam un Kristeram Teko. Igauniju Latvijas posmā MX2 klasē pārstāvēs Prīts Rātseps un Inderks Māgi.

Vienlaikus ar MX1 un MX2 Ķegumā notiks arī Veterānu Motokrosa Pasaules kausa izcīņas 4. posms. Līderis pēc 3. posmiem tajā ir Mats Nilsons. Viņam un citiem kausa izcīņas dalībniekiem pretī stāsies arī četri Latvijas sportisti – Igors Povars, Jānis Vilders, Jānis Mironovs un Arvis Sanders, četri Igaunijas sportisti – Andres Krestinovs, Einārs Petersons, Tonu Lills un Reio Engmans, kā arī lietuvietis Sauļus Stankus.

Sīkāku informāciju par MX1 Latvijas «Grand Prix» iespējams atrast šo sacensību mājas lapā «www.mx1latvia.lv».

Biļetes uz MX1 Latvijas pomu iespējams iegādāties «Biļešu Serviss» kasēs un «www.bilesuserviss.lv».


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv