Sešu pilotu sacīkstē dubultuzvara «Ferrari»

Apollo
0 komentāru

Ar Pirmās formulas (F-1) pilotu vācieša Mihaēla Šūmahera un brazīlieša Rubensa Barikello, kā arī «Ferrari» komandas dubultuzvaru svētdien noslēdzās ASV sacensību posms.

Devīto šīs sezonas posmu nesāka septiņas F-1 komandas, kuru automašīnas aprīkotas ar «Michelin» riepām. Sacensībās startēja trīs komandas: «Ferrari», «Mindardi», «Jordan». Starptautiskā Automobiļu federācija drošības apsvērumu dēļ nevēlējās, ka sacīkstē Indianapolisas trasē kāda no komandām izmantotu «Michelin» riepas. Ar «Michelin» riepām aprīkoto automašīnu piloti pēc iesildīšanās apļa devās tehniskajos boksos.

Trešo vietu izcīnīja Portugāles autobraucējs Tjago Monteiro no «Jordan». Pārējās vietas aiz labāko trijnieka ieņēma Indijas sportists Narains Kartikejans («Jordan»), holandietis Kristijans Albers («Minardi») un austrietis Patriks Frīzahers («Minardi»).

Jau ar pirmajiem apļiem vadībā izvirzījās «Ferrari» piloti. 22 apļus pirms sacensību beigām, brīdī, kad no tehniskajiem boksiem izbrauca pasaules čempions, finiša taisnes galā brauca Barikello, kas, lai neuztriektos komandas biedram, izbrauca ārpus zālājā. Atlikušajos apļos brazīlietis uz brīdi pietuvojās sacensību līderim līdz vienas sekundes robežās, taču pēdējos apļos starp abiem pilotiem bija vairāku sekunžu starpība.

Sacensību uzvarētājs Mihaels Šūmahers un trešās vietas ieguvējs Tjago Monteiro no Jordan komandas.

Sacensību uzvarētājs Mihaēls Šūmahers un trešās vietas ieguvējs Tjago Monteiro no «Jordan» komandas.

Foto: EPA-AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv