Sešus gadus vecu zēnu izslēdz no skolas par «Sexy and I Know It» citēšanu Video

Apollo
0 komentāru

No skolas uz trijām dienām izslēgts sešus gadus vecs zēns, kas meitenei citēja grupas «LMFAO» dziesmas «Sexy and I Know It» rindiņu.

Sešus gadus vecu zēnu izslēdz no skolas par «Sexy and I Know It» citēšanu

Foto: ekrānuzņēmums

Denveras priekšpilsētas Auroras pamatskolas pirmklasnieks D'Avonte Medouzs meitenei citēja populārās dziesmas rindiņu «es esmu seksīgs, un es to zinu». Viņš tika apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos un citu skolēnu traucēšanu, apliecina vēstule, ko skola nosūtīja zēna mātei.

Skolas pārstāvju paziņojumā teikts, ka viņi nevar apspriest konkrēto gadījumu. Taču tie norāda uz punktu skolas noteikumos, kas nosaka, ka seksuāla uzmākšanās ir jebkurš negribēts seksuāls mājiens. Tam nav noteikts vecuma ierobežojums.

Auroras policija sacīja, ka gadījums uz to neattiecas, jo likumā noteikta atbildība tikai desmit un vairāk gadus veciem bērniem.

Zēna māte Stefānija Medouza teica, ka viņas dēls nesaprot, ko nozīmē seksuāla uzmākšanās, taču viņš jau otro reizi iekūlies nepatikšanās par «Sexy and I Know It» citēšanu.

Janvārī dziesma divas nedēļas atradās «Billboard» topa pirmajā vietā.

«Esmu šokā,» viņa pavēstīja vietējam televīzijas kanālam KMGH. «Tie uzskatīs viņu par izvirtuli, un tas nav godīgi.»

Denveras advokāts Kreigs Silvermens uzskata, ka pamatskolas audzēkņiem ir tieši tādas pašas tiesības un vārda brīvību kā pieaugušajiem, kamēr vien viņi saprot un ievēro noteikumus. Taču, viņaprāt, skolām vajadzētu pieļaut izņēmumus.

«Dažreiz, kad noteikumi tiek ievēroti bez izņēmuma, galu galā tiem seko bez saprāta,» viņš sacīja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.09.2017
Ienākt apollo.lv