Sevastova pirmajā kārtā zaudē Alizē Kornē

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien piedzīvoja zaudējumu prestižā Parīzes «WTA Premier» sērijas turnīra vienspēļu pirmajā kārtā, ar 1:6 un 3:6 piekāpjoties francūzietei Alizē Kornē, kas izlikta ar piekto numuru, bet WTA pasaules rangā šobrīd ieņem 13. vietu.

Pirmajā setā Sevastova pie savas serves pirmajos piecos geimos spēja uzvarēt tikai sešās izspēlēs un nonāca zaudētājos ar 0:5, bet sestajā geimā Latvijas tenisistei bija četras breikbumbas, no kurām vienu izdevās izmantot, neļaujot divās izspēlēs pie setbumbas uzvarēt mājiniecei.

Tāpat kā sestajā geimā, arī septītajā geimā Sevastova izvirzījās vadībā ar 40:0, taču Kornē atkal spēja izlīdzināt rezultātu un iegūt arī trešo setbumbu. Arī šo geimu uz savas serves Sevastova nespēja uzvarēt, pēdējā izspēlē pieļaujot dubultkļūdu servē un ļaujot mājiniecei svinēt panākumu pirmajā setā 27 minūtēs ar 6:1.

Arī otrā seta sākumā labāk darbojās Kornē, kas izvirzījās vadībā ar 3:0. Pirmo geimu pie savas serves Latvijas tenisiste uzvarēja tikai otrā seta vidū, panākot 1:3. Mača turpinājumā ritēja līdzvērtīga cīņa un Sevastovai pat bija breikbumbas iespējas, tomēr nedaudz labāk darbojās Kornē, bet latviete pieļāva pārāk daudz kļūdu un beigās piedzīvoja zaudējumu otrajā setā ar 3:6.

Līdz šim Latvijas tenisiste vēl nebija tikusies ar WTA rangā tik augstu vietu ieņemošu tenisisti.

Otrajā kārtā Kornē tiksies ar krievieti Jekaterinu Makarovu (WTA rangā 53. vieta) vai Danielu Hantuhovu no Slovākijas (39. vieta).