«Sharks» pirmajā spēlē pieveic «Red Wings»

Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijas pirmajā mačā Sanhosē «Sharks» savā laukumā ar 4:3 pārspēja Detroitas «Red Wings» hokejistus.

Joe Pavelski

Pirmās trešdaļas vidū nepilnas pusotras minūtes laikā Džo Pavelskis, Denijs Hītlijs un Devins Setoguči panāca 3:0 «Sharks» komandas labā, bet Daniels Klīrijs īsi pēc tam vienus vārtus atguva.

Otrajā periodā Juhans Franzens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr jau trešā perioda 50. sekundē Pavelskis panāca 4:2 mājinieku labā. Trešdaļas 3. minūtē Braiens Rafalskis atkal samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties «detroitiešiem» vairs neizdevās.

Rietumu konferences otrajā pusfināla pārī tiekas Čikāgas «Blackhawks» un Vankūveras «Canucks» hokejisti.