«Sharks» viesos ar 1:0 uzvar «Stars»

Pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) notika tikai viena spēle, kurā  Sanhosē «Sharks» izbraukumā ar 1:0 pārspēja Dalasas «Stars» komandu.

Jevgēņijam Nabokovam šī bija piektā spēle sezonā, kurā vārtsargs neielaida nevienu ripu.

Vienīgos vārtus šajā mačā «Sharks» komandas labā guva Devins Setoguči. Lieliski Sanhosē kluba vārtos darbojās Jevgēņijs Nabokovs — viņš atvairīja visus 29 pretinieku metienus, un tā viņam karjerā bija 45 «sausā» spēle. Šosezon Nabokovs savus vārtus neskartus atstājis piecas reizes.

Dalasas kluba vārtos stāvēja Mārtijs Turko, un viņš vienīgo reizi kapitulēja jau pēc pieminētā Setoguči metiena trešā perioda 8. minūtē.

«Sharks» Rietumu konferencē ar 91 punktu ieņem pirmo vietu un ir arī visas līgas līdervienība. Savukārt «Stars» komanda Rietumu konferencē ieņem 7. vietu ar 59 spēlēs izcīnītiem 65 punktiem.