Šici PK trešajā posmā ieņem 11. vietu

Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā kamaniņu sportā divniekiem 11. vietu izcīnīja Latvijas duets Andris un Juris Šici, ziņo portāls «fil-luge.org».

Šici pirmajā braucienā uzrādīja 11. ātrāko laiku, bet otrajā braucienā nobrauca kā astotie labākie. Divu braucienu summā Latvijas duets uzvarētājiem zaudēja 0,735 sekundes. Posmā uzvaru izcīnīja vācieši - Andrē Floršics un Torstens Vustlihs.

Uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Austrijas divnieks - Peters Pencs un Georgs Fišlers. Austrieši līderiem zaudēja 0,019 sekundes, savukārt trešais palika Itālijas duets - Kristians Oberštolcs un Patriks Grūbers, kas vāciešiem zaudēja 0,105 sekundes.

«Apollo» jau ziņoja, ka sestdien Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā kamaniņu sportā vīriešu konkurencē 19.vietu izcīnīja Latvijas sportists Inārs Kivlenieks.