Šics un Saeimas deputāte Vanaga stāsies «Reģionu aliansē»

Apollo
25 komentāri

«Reģionu aliansē» gatavojas iestāties Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora vietnieks Mārtiņš Šics, neatkarīgā Saeimas deputāte Inga Vanaga un bijušais Rīgas domes opozīcijas deputāts Jānis Mārtiņš Skuja, portālu «Apollo» informēja partijas priekšsēdētājs Andrejs Ence.

Šics un Saeimas deputāte Vanaga stāsies «Reģionu aliansē»

Foto: Edijs Pālens/LETA

Nākamajā «Reģionu alianses» valdes sēdē, kas notiks 11.martā, tiks lemts par jauno biedru uzņemšanu.

«Jā, mūsu vidū ir biedri, kuri ir bijuši citās partijās, ar atšķirīgu politisko pieredzi  - mēs to novērtējam un izvērtējam. Mēs dodam iespēju  vairākiem politiķiem apliecināt savus patiesos labos nodomus. Ja arī kāds ir nokļuvis mūsu rindās, citu nolūku vadīts, domāju, drīz vien izrādīsies, ka mums dažādi ceļi ejami,» uzsver «Reģionu alianses» valdes priekšsēdētājs Andrejs Ence.

«Reģionu aliansei» un Vidzemes partijai kopā ir vairāk nekā 700 biedri un jaunizveidotā reģionālā apvienība piedalīsies gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās.

Interesi par  iespēju iesaistīties apvienībā  ir izteikušas  vairākas politiskās partijas, kuras  pēc apvienības nodibināšanas tiek aicinātas tai pievienoties vai noslēgt savstarpējās sadarbības līgumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.07.2017
Ienākt apollo.lv