Sieviete divu gadu laikā bijusi uz 77 randiņiem, bet nav atradusi īsto

Apollo
81 komentārs

Anna Hītona (Anna Heaton) no Lielbritānijas divu gadu laikā bijusi uz gandrīz 80 randiņiem ar vīriešiem, tomēr joprojām nav atradusi savu īsto un vienīgo. Sieviete uzskata, ka nav izmisusi, bet drīzāk izvēlīga.

Sieviete divu gadu laikā bijusi uz 77 randiņiem, bet nav atradusi īsto

Foto: Joanna Malinowska

29 gadus vecā Anna Hītona cer atrast īstu mīlestību, tāpēc divu gadu laikā bijusi uz 77 randiņiem ar dažādiem vīriešiem. Sarunā ar BBC rīta raidījumu Hītona atklāja, kādu vīrieti viņa cenšas atrast.

Anna meklē vīrieti ar labu humora izjūtu un ambīcijām ne tikai darbā, bet arī privātajā dzīvē. Vīrietim jābūt tādām, kurš vēlas izmēģināt un darīt jaunas lietas, kā jābūt arī ar labu stila izjūtu.

«Nepārprotiet manu, esmu bijusi arī uz otrajiem un trešajiem randiņiem, bet tas nekur nav novedis, jo neesmu izjutusi sajūsmu par to,» viņa paskaidroja. Hītone norāda, ka, iespējams, viņas problēma ir tā, ka viņa ir pārāk izvēlīga.

«Tā vienmēr esmu es, kas nevēlos doties uz otro randiņu, un daudzi no viņiem domā, ka man kaut kas nav kārtībā,» stāsta Anna. «Es zinu, ko es meklēju, un es vienkārši to neesmu atradusi. Man bieži ir daudz kopīga ar cilvēku, bet tur vienkārši nav dzirksteles, mani viņi vienkārši nepatīk.»

«Es negribētu sasniegt 100 randiņus pirms savas 30. dzimšanas dienas, bet visdrīzāk, ka tā ir realitāte,» stāsta Anna, atklājot, ka visi viņas draugi ir atraduši savas otrās pusītes.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv