Sieviete, kas dārzā apraka savu jaundzimušo, dzīvojusi labvēlīgā ģimenē

Apollo
6 komentāri

Sievietes, kura Tukuma novada Slampes pagastā savas mājas dārzā apraka jaundzimušo bērniņu, ģimene tiek raksturota kā labvēlīga.

Sieviete, kas dārzā apraka savu jaundzimušo, dzīvojusi labvēlīgā ģimenē

Foto: gustavo.tejal, CC BY-NC-SA 2.0

Tukuma novada Slampes pagasta pārvaldnieks Visvaldis Girgensons Latvijas Televīzijai stāsta, ka sievietes dzīves vieta neesot bijusi deklarēta Slampes pagastā. Viņa bijusi deklarēta Pūres pagastā, bet jau ilgāku laiku dzīvojusi pie māsas un mammas Slampē.

Sociālā dienesta redzeslokā ne pati sieviete, ne viņas ģimene nav bijusi.

Sociālā dienesta pārstāve Latvijas Televīzijai norāda, ka šajā gadījumā atbildība būtu jāuzņemas arī tuviniekiem, kas sievietei nepalīdzēja. Viņa norāda, ka pagaidām nav skaidri sievietes rīcības iemesli - varbūt tas ir apstākļu kopums, kas lika sievietei spert šādu soli.

Jau ziņots, ka Tukuma novada Slampes pagastā kāda māte savas mājas dārzā aprakusi savu jaundzimušo bērniņu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece portālam «Apollo» pastāstīja, ka policija informāciju saņēmusi no mediķiem.

Kāda 1987.gadā dzimusi sieviete bija izsaukusi mediķus, jo viņai bija pasliktinājusies veselība pēc mājās notikušām dzemdībām.

Par notikušo mediķi informēja policiju.

Pie mājas, kurā dzīvoja sieviete, tika atrasts jaundzimuša bērna līķis.

Mirušajam bērnam nozīmēta ekspertīze un sākts kriminālprocess.

Sietniece pastāstīja, ka to, vai dzemdības bijušas spontānas, vai arī bērns piedzimis dabīgā ceļā - vai bērniņš bijis dzīvs vai piedzimis nedzīvs,  noteiks ekspertīze. Kriminālprocesa ietvaros tiks vērtēts arī mātes psihiskais stāvoklis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv