Sieviete mēģina nobalsot ar e-talonu

Apollo
33 komentāri

Piektdien Rīgas 6.vidusskolā izvietotajā 35.vēlēšanu iecirknī kāda vecāka gadagājuma sieviete centusies nobalsot ar e-talonu, taču viņai tas nav ļauts, aģentūrai LETA sacīja iecirkņa vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Inese Šnore.

Sieviete mēģina nobalsot ar e-talonu

Foto:Ieva Čīka/LETA

Šnore skaidroja, ka sieviete e-talonu uzskatījusi par personu apliecinošu dokumentu, taču viņai paskaidrots, ka tas nav personu apliecinošs dokuments. Vaicāta, vai šis gadījums bija ar mērķi pārbaudīt iecirkņa darbinieku modrību, komisijas priekšsēdētāja atbildēja, ka to ir grūti pateikt.

Saskaņā ar vienu no neoficiālajām versijām vecāka gadagājuma sieviete bijusi amatpersona, kura ir saistīta ar vēlēšanu organizēšanu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Nobalsot ir iespējams vai nu ar pasi, vai personas apliecību (eID karti), aģentūrai LETA norādīja Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas locekle Linda Kļaviņa.

Atsevišķi vēlētāji Rīgā centušies nobalsot arī ar autovadītāja apliecību, lai gan ar to nav atļauts vēlēt, aģentūru LETA informēja Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas vadītājs Juris Kokins.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv