Sievietēm automašīnā būtiskāks komforts, vīriešiem jauda

Apollo
4 komentāri

Mūsdienās lielu lomu automašīnas izvēlē un tās ikdienas lietošanā spēlē dažādas «ekstras», kas gan izdaiļo spēkratu, gan padara tā lietošanu patīkamāku un ērtāku. Baltijas transporta sludinājumu un tirdzniecības portāla «Autoplius» aptaujas rezultāti liecina, ka visai jūtami atšķiras tas, kādām «ekstrām» priekšroku dod sievietes un kādām - vīrieši.

Sievietēm automašīnā būtiskāks komforts, vīriešiem jauda

Foto: AFP/Scanpix

Vīriešu skatījumā nozīme ir iespējai izvēlētajam modelim uzstādīt jaudīgāku dzinēju, kvalitatīvu audio sistēmu un arī lietos diskus. Tikmēr sievietēm būtiskāks šķitis tāds automašīnas papildaprīkojums kā inteliģentā pārkošanās sistēma, apsildāms priekšējais stikls un autonomā apkures sistēma. Tiesa, gan vīriešu, gan sieviešu skatījumā automašīnai vajadzētu būt aprīkotai arī ar multifunkcionālu stūri. Visretāk aptaujātie vīrieši un sievietes vēlējušies oriģinālus numurus, televizoru aizmugurējā sēdeklī un zīmējumu uz automašīnas.

Atšķirības izpaužas arī potenciālā jaunā automobiļa iegādē - jautāti, kādas markas automašīnu iegādātos, ja nebūtu nekādu finansiālu ierobežojumu, vīrieši ievērojami biežāk nekā sievietes norādījuši, ka izvēlētos «Mercedes-Benz», «Volkswagen» un BMW markas auto. Tikmēr sievietes biežāk nekā stiprā dzimuma pārstāvji vēlētos savā īpašumā iegūt «Lexus» un «Hyundai» markas spēkratus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv