Signe Valtere gatavojas konkursam izstādē Ķīpsalā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jaunās stilistes un sabiedrības dāmas Signes Valteres iespaidīgo stilistes sniegumu ar moto «Mans noslēpums», svētdien, 31. oktobrī varēs vērot  Ķīpsalā izstādes «Baltic Beauty 2010» laikā, kur viņa piedalīsies asociatīvā tēla veidošanas konkursā par tēmu «Intriga».
 
Signe Valtere, gluži kā sportisti pirms starta, vēl veic pēdējos «iesildīšanās» darbus – katru dienu ievingrina roku frizūras, grima un tērpa veidošanā.

Signe Valtere gatavojas konkursam izstādē Ķīpsalā 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Kā stāsta Signe, viņai, tāpat kā citiem konkursa dalībniekiem, trīs stundu laikā jāpaspēj izveidot asociatīvais tēls no «matu galiņiem līdz papēžiem». Konkursa dalībniekiem ir jārada gan meikaps, gan frizūra, gan arī pats tērps, kurš tiek veidots no drapērijas. Līdz konkursam tērps drīkst būt sagatavots tikai daļēji.

Lai pabeigtu tērpu, kura veidošanā kopumā tiks izmantoti 40 metri auduma un 70 metri atlasa lentīšu, Signei konkursā būs atvēlētas tikai 40 minūtes. Neticami, ka šajā īsajā laikā bez šujmašīnas taps iespaidīgs zeltīts atlasa tērps, kas līdzināsies greznai kāzu kleitai ar daudziem volāniem trīs slāņos.

Signe ir pārliecināta, ka viss izdosies, jo aiz muguras jau ir pieredze modes šovos, pasākumos un citos projektos.

Signes Valteres, pārējo asociatīvā tēla veidošanas konkursa dalībnieku sniegumu, kā arī «Body Art» konkursa krāšņo darbu tapšanu interesenti varēs vērot 31. oktobrī sākot no plkst. 11.00 konkursu laukumā. Konkursa darbu fināla skates sāksies no 14.00, bet uzvarētāju apbalvošana  no plkst. 17.00

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv