Siliņam rezultatīvākā spēle karjerā Itālijas A sērijā

5 komentāri

Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš svētdien guva 15 punktus Itālijas A sērijas čempionāta mačā, taču tas nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Redžo di Emīlijas «Grissin Bon» tikt pie uzvaras.

Ojārs Siliņš

«Grissin Bon» izbraukumā ar 67:72 (20:18, 20:16, 13:13, 14:25) piekāpās Romas «Acea» komandai.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti, trāpīja divus no trim divpunktu metieniem, divus no trim tālmetieniem un visus piecus soda metienus. Tāpat latvietis tika pie piecām atlēkušajām bumbām, kā arī divas reizes uz noteikumu pārkāpumu izprovocēja pretiniekus, bet trīs piezīmes nopelnīja pats.

Šāds sniegums Siliņam ļāva tikt pie 17 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija otrs labākais rādītājs komandā, bet iemestie 15 punkti bija dalīts labākais punktu guvums komandas sastāvā.

Šī ir pirmā reize, kad Siliņš Itālijas čempionāta mačā gūst vismaz 15 punktus.

Tikmēr cita latvieša Ernesta Kalves pārstāvētā Kremonas «Vanoli» arī cieta zaudējumu, savā laukumā ar 80:82 piekāpjoties Pezāro «Victoria Libertas» vienībai.

Kalve šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes, gūstot trīs punktus. Latvietis iemeta vienu no trim tālmetieniem, taču vienīgais divpunktu raidījums grozā neielidoja. Viņš nopelnīja arī četras piezīmes un negatīvu efektivitātes koeficientu -5, kas bija dalīts sliktākais rādītājs komandā.

Čempionāta kopvērtējumā «Grissin Bon» ar piecām uzvarām 11 spēlēs saglabājusi astoto vietu, bet «Vanoli» ar diviem panākumiem nu atkritusi uz pēdējo, 16. vietu.