Sīlis turpina projektēt Rīgas koncertzāli

Apollo
0 komentāru

Neņemot vērā iepriekš publiski izskanējušās runas, ka Rīgas akustiskās koncertzāles projekts ir apturēts, arhitekts Andis Sīlis pēc paša iniciatīvas turpina koncertzāles projektēšanu, trešdien vēstī laikraksts «Dienas Bizness».

Sīlis turpina projektēt Rīgas koncertzāli

Foto:

Sīlis stāstījis, ka pašreiz veic projektēšanas darbus, tomēr pēc iepriekšējām sarunām ar kultūras ministra pienākumu izpildītāju Edgaru Zalānu (TP) ir rēķinājies arī ar to, ka naudu par veiktajiem darbiem varētu nesaņemt vai saņemt vēlāk. Viņš cer, ka līgums tiks pildīts laikā, tomēr esot arī gatavs tam, ka nauda veikto darbu apmaksai netiks atrasta.

Arhitekts skaidrojis: tā kā projektēšana noris pēc paša iniciatīvas, naudu par pirmajiem darbiem varētu saņemt arī vēlāk, tiklīdz parādīsies šāda iespēja.

Tomēr iepriekš bija paredzēts, ka, pildot līgumu sākotnēji noteiktajā laikā, samaksai par pirmajiem veiktajiem darbiem būtu jābūt februāra vidū. Pirmajam maksājumam būtu jābūt 180 tūkstošu latu apmērā. Sīlis arī norādījis, ka līdz šim nekādu finansējumu nav saņēmis un viss darīts par saviem līdzekļiem, kas nu jau gandrīz beigušies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv