Silovs: ir motivācija būt starp medaļniekiem nākamajās spēlēs

Apollo
0 komentāru

Latvijas šorttrekists un ātrslidotājs Haralds Silovs intervijā laikrakstam «Diena» sacījis, ka Olimpiskās spēles ir notikums, kam gatavojas visi pasaules labākie sportisti.

Silovs: ir motivācija būt starp medaļniekiem nākamajās spēlēs

Foto: Reuters/«Scanpix»

Silovs par saviem startiem Vankūverā vēl pirms 500 metru distances šorttrekā izsakās pozitīvi. «Līdz šim visu esmu izdarījis tīri labi. Varbūt nedaudz nepaveicās 1000 metros, kad kritu. Secinājām, slidzābakā  par daudz ļodzījās kāja. Acīmredzot zābaks pieskārās ledum, un tāpēc es aizslīdēju. Vēl pirms starta 500 metros uztaisījām stingrāku ārmalu, un tagad viss ir kārtībā,» saka sportists.  

Silovs secina, ka olimpiskā pieredze ir radījusi motivāciju nākotnei: «Ir motivācija būt starp medaļniekiem nākamajās spēlēs. Dzīvojot Vankūverā un skatoties sacensības, redzu un jūtu, ka būtu pa spēkam kau ko tādu paveikt ar nosacījumu, ja sagatavojos ļoti labi.»

Sportists atbild apstiprinoši, ka olimpiskā spēles ir sporta forums numur viens: «Viennozīmīgi! Visi ziemas sporta veidi sanākuši kopā vienā pasaules metropolē un visa pilsēta tam dzīvo līdzi. Cilvēki svin šos svētkus, olimpiskās spēles noteikti viņus vieno. Tas ir notikums, kam gatavojas visi labākie pasaules sportisti, un ir jaunatne, kas sapņo šeit nokļūt. Šis pasākums vispār ir viens no ievērojamākajiem,» uzsvēra 23 gadus vecais šorttrekists un ātrslidotājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv