Singapūrā pabeigta desmitā pasaulē augstākā dzīvojamā ēka

Apollo
0 komentāru

Singapūras rajonā «Marina Boulevard» ir pabeigta kompleksa «The Sail @ Marina Bay» celtniecība. Tā ir desmitā pasaulē augstākā dzīvojamā ēka. Šis sešzvaigžņu kondominiums ir novietots paša okeāna piekrastē. Celtnes kontūras atgādina paceltu buru, tai ir 70 stāvi, bet kopējais augstums ir 245 metri.

Singapūrā pabeigta desmitā pasaulē augstākā dzīvojamā ēka

Foto: vizualizācija

Līdzās «burai» ir novietota 63 stāvus augsta augstceltne. Kompleksā ir tikai grezni dzīvokļi ar vienu līdz četrām guļamistabām un penthausi, kas saskaņā ar arhitektu ieceri ļaus apvienot mājas un biroja funkcijas. Kompleksā ir arī milzīgs peldbaseins, ūdens procedūru un trenažieru zāles, no kuru logiem paveras grandioza Singapūras panorāma un skats uz okeāna plašumiem. Atpūtas telpas izvietotas augstākās augstceltnes 44. stāvā un zemākās augstceltnes 33. stāvā. Interesanti, ka visi 1111 jaunā kompleksa apartamenti 99 gadu īrēšanai tikai pārdoti nedēļas laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv