Šīs nedēļas nogalē notiks Pagrīdes Mūzikas Festivāls «Atdod Galus»

Apollo
0 komentāru

«Atdod Galus 2005» koncerts notiks šonedēļ, 14. maijā, klubā Salamandra (Salamandras iela 1. Jugla ) Koncertā piedalīsies Inokentijs Mārpls, Voiceks Voiska, The Movies, Mary Jane, Sutas Dampis, PND, viesi no Somijas No Shame un Bad Machine, kā arī radio Naba DJ’i.

Pasākumu pēc 6 gadu pārtraukuma, atjauno radio NABA kopā ar mūzikas kompāniju Melo Rec, aicinot kopā gan vēl joprojām koncertējošas 90to gadu pagrīdes grupas, gan arī šī brīža labākos.

«Atdod galus» vēsture aizsākās 90to gadu vidū, kad paralēli Latvijas Popmūzikas biznesam, veidojās un nostiprinājās stabila Latvijas pagrīdes mūzikas scēna.

«Atdod Galus» bija lemts kļūt par nozīmīgāko pagrīdes grupu koncertu — festivālu, kas piesaistīja ne tika nozīmīgākās 90to gadu Latvijas pagrīdes mūzikas rock grupas, bet arī dj, elektroniskās mūzikas pārstāvjus un jaunos māksliniekus. Atdod Galus izcēlās ar muzikālo stilu daudzveidību, aizvien pieaugošo dalībnieku un apmeklētāju skaitu, kā arī ar 90tajiem netipisku mediju interesi par pagrīdes mūzikas aktivitātēm.

Pirmais «Atdod Galus» notika 95. gadā Latvijas Jūras Akadēmijā, vēlākos gados mainot notikuma vietas — gan Zirgu pastā, gan LU Vēstures un Filozofijas Fakultātē. Festivālā «Atdod Galus» vienus no saviem nozīmīgākajiem koncertiem nospēlējuši gan Regnāra Vaivara grupa «Visādi Gadījumi», gan Latvijas Gāze, The Sattelites, Yaputhma Sound System, Baložu Pilni Pagalmi, Kartāga, Skumju Akmeņi, Inokentijs Marpls un citas.

Pēdējo reizi «Atdod Galus» notika 1999. gadā Mazajā Ģildē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv