SK «Valmiera» izcīna uzvaru Ventspilī

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas regulārā čempionāta spēlē šodien SK «Valmiera» izbraukumā ar 78:76 (21:33, 15:19, 19:11, 23:13) pieveica līdzšinējo čempionāta līdervienību bk «Ventspils».

Ronald Clark

Mača pirmo puslaiku mājinieki noslēdza ar 16 punktu pārsvaru, taču otrajā puslaikā spēja gūt tikai 24 punktus, ļaujot valmieriešiem pēdējās minūtēs izcīnīt uzvaru.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākie spēlētāji bija Aivens Eliots, kurš guva 19 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, un Ronalds Klārks, kura kontā bija 17 punkti un astoņas bumbas zem groziem. BK «Ventspils» rindās pārliecinošu double-double sasniedza Vorens Kārters, gūstot 15 punktus un izcīnot 16 atlēkušās bumbas.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā BK «Ventspils» noslīdēja uz otro vietu ar deviņām uzvarām 12 mačos, bet SK «Valmiera» ar 15 uzvarām 22 spēlēs pakāpās uz trešo vietu. Par turnīra tabulas līderiem, pateicoties labākai gūto un zaudēto punktu attiecībai, kļuva «Barons/LMT»  basketbolisti, kuri, tāpat kā BK «Ventspils» komanda, 12 spēlēs tikuši pie deviņiem panākumiem.