Skaistākās lauku saimniecības var pieteikt konkursam Attēlu galerija

Apollo
1 komentārs

Vēl tikai mēnesi skaisti iekārtotu un sakoptu zemnieku saimniecību īpašnieki var pieteikties konkursam «Skaistākā lauku saimniecība 2013», kura patrons ir Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš. Pieteikties konkursam var līdz šī gada 18.jūlijam. Galvenā balva – apmaksāts brauciens uz pasaules lielāko starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi Berlīnē.

Skaistākās lauku saimniecības var pieteikt konkursam 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas zemnieku saimniecības īpašnieks, pārvaldnieks vai cita pilnvarota persona, kura veic lauksaimniecisko darbību un kura ir izveidojusi skaistu un sakoptu lauku sētu.

Šogad, tāpat kā pērn, tiks vērtēts gan saimniecības tēls, sākot no ceļa rādītāja un izpļauta grāvja līdz pagalmā lepni paceltam karogam, gan to, kā saimniekošana sadzīvo ar koptu dārzu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta latviešu tradicionālo un kultūrvēsturisko elementu saglabāšanai, kā arī jaunām, neparastām idejām, atradumiem un risinājumiem. Par konkursa dalībniekiem tiks stāstīts žurnālā IEVAS Māja, IEVA un Ievas Dārzs. 

Konkursa «Skaistākā lauku saimniecība 2013» uzvarētājs balvā saņems apmaksātu braucienu divām personām uz Berlīnes Zaļo nedēļu – pasaules lielāko starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi 2014.gada 17.–26.janvārī, kā arī citas vērtīgas dāvanas no Mana Saime un žurnāla IEVAS Māja. Apbalvošanas ceremonija notiks pieņemšanas laikā pie Valsts prezidenta. Žūrija šogad plāno pasniegt arī divas vērtīgas specbalvas īpašās nominācijās. Konkursa dalībnieku līdzjutēji un citi interesenti savu viedokli par finālistiem varēs izteikt vasaras noslēgumā «Manas saimes draugu» balsojumā sociālajā portālā Draugiem.lv www.draugiem.lv/ManaSaime.

Pieteikties konkursam var, aizpildot pieteikuma anketu http://www.ieva.lv/forms/o:1000774/.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv