Skandālā iesaistītajam Pertijam atceļ mūža diskvalifikāciju Papildināts

Apollo
0 komentāru

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārā komisija (DK) šodien atcēla bijušajam Daugavpils kluba «Dinaburg» trenerim Tamazam Pertijam piespriesto muža diskvalifikāciju par saistību ar spēļu rezultātu ietekmēšanu, vēsta Latvijas Futbola federācija. (Papildināts ar pēdējo rindkopu).

Kāpēc Tamazam Pertijam sods ir mīkstināts - šāds jautājums varētu rasties daudziem?

Kāpēc Tamazam Pertijam sods ir mīkstināts - šāds jautājums varētu rasties daudziem?

Foto: Lita Krone/LETA

«Apollo» jau ziņoja, ka pagājušā gada oktobrī Pertija un «Dinaburg» kluba prezidents Oļegs Gavrilovs no Latvijas futbola tika diskvalificēti uz mūžu saistībā ar spēļu rezultātu ietekmēšanu.

Trešdien LFF nolēma mainīt šo diskvalifikāciju. Federācija pauž sekojošo: «Samazināt Pertijam noteikto sodu piemērojot diskvalifikāciju nosacīti ar pārbaudes laiku uz vienu gadu līdz 01.06.2011.». DK protokolā minēts, ka federācija iepriekš saņēmusi vēstules no Daugavpils Sporta pārvaldes un Daugavpils Futbola federācijas ar lūgumu atkārtoti izskatīt Pertijas diskvalifikāciju.

Neskatoties uz to, ka Pertija ir diskvalificēts, šī gada 29. maijā «LMT virslīgas» spēlē starp Jūrmala-VV» un «Daugava» komandām bijušais treneris redzēts «Daugava» komandas ģērbtuvē. Šādu informāciju pauduši futbola aprindām tuvu stāvoši cilvēki.

Jaunākā informācija liecina, ka Pertija apstiprināts par «Daugava» komandas vecāko treneri un jau šodien vadīs komandu «LMT virslīgas» spēlē pret «Skonto» klubu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv