«Skandi Motors» kļūs par «Nissan» oficiālo pārstāvi Latvijā

Apollo
0 komentāru

Jaunu automašīnu tirgotājs «Skandi Motors» noslēdzis sadarbības līgumu ar reģionālo «Nissan» importētāju «Nissan Nordic Europe», lai no 2010. gada Latvijā pārstāvētu arī «Nissan» zīmolu, šodien raksta «Dienas bizness».

«Skandi Motors» kļūs par «Nissan» oficiālo pārstāvi Latvijā

Foto: Reuters/Scanpix

«Skandi Motors» valdes loceklis Ainars Liljē pastāstīja, ka patlaban tiek kārtotas pēdējās formalitātes, lai jau nākamā gada sākumā «Nissan» klienti varētu izmantot servisa pakalpojumus, savukārt no janvāra vidus Lielirbes ielas autosalonā līdzās «Mitsubishi» un «Hyundai» tiks izveidota speciāla «Nissan» tirdzniecības zona.

Jaunā pārstāvja primārais uzdevums būs nodrošināt «Nissan» klientiem garantijas un pēcgarantijas pakalpojumus, kā arī «Nissan» modeļiem nepieciešamās rezerves daļas. «Loģiski, ka strauji lejupkrītošā tirgū mēs neko nesagaidām no jauno auto tirdzniecības. Vispirms mūsu uzdevums ir apzināt dažāda vecuma «Nissan» automobiļu īpašniekus, piedāvājot tiem nepieciešamos servisa pakalpojumus,» sacīja Liljē.

«Nissan Nordic Europe» Baltijas reģiona vadītājs Margus Miks izteica gandarījumu par noslēgto sadarbības līgumu, uzsverot, ka «Nissan» patlaban ir vitāli nepieciešams uzticams partneris.

Šā gada vidū finansiālu problēmu dēļ «Nissan» oficiālā pārstāvja funkcijas pārstāja pildīt SIA «Motorcentrs», līdz ar to Latvijas tirgū līdz šim «Nissan» tirdzniecības un pēcgarantijas pakalpojumus sniedza SIA «Norde».

Oficiālā «Honda» pārstāvja Latvijā SIA «Nippon Auto» direktors Dainis Zālītis uzskata, ka pašreizējā situācijā tirgotājiem, kuru rokās ir vairāku marku modeļi, pastāv vairāk iespēju izdzīvot.

«Uzzinot šo ziņu, mani visvairāk izbrīnīja tas, ka «Nissan» atradīsies zem viena jumta ar «Mitsubishi», jo modeļu gammas ziņā tie ir ļoti līdzīgi autoražotāji, attiecīgi savā starpā ir tieši konkurenti,» sacīja Zālītis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv