Šķēle: svarīgāk par personālijām ir uzlabojumi ekonomikā

Apollo
0 komentāru

Tautas partijas (TP) līderis un triju valdību vadītājs Andris Šķēle uzskata, ka pašlaik svarīgāka par politiskajiem un personāliju jautājumiem ir valsts ekonomiskā attīstība.

Andris Šķēle

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Šī brīža situācija valstī prasa savlaicīgus un saprātīgus ekonomiskus lēmumus. Lielā mērā tas ir arī mūsu valsts veiksmīgas tālākās pastāvēšanas un nācijas attīstības jautājums. Jebkurš personāla jautājums šobrīd ir otršķirīgs, tāpēc es pašlaik negribētu tos saasināt,» atbildot uz jautājumu, kad viņš varētu atgriezties politikā, aģentūrai LETA sacīja Šķēle.

Kā vakar intervijā telekompānijai LNT sacīja TP valdes priekšsēdētāja Kristiāna Lībane-Šķēle, Šķēle varētu atgriezties politikā, ja valstī turpināsies tik grūti laiki kā pašlaik. Pēc viņas teiktā, ja Latvijā turpinātos izaugsmes gadi, Šķēle neatgrieztos politikā, taču «tik sliktos laikos kā šie viņš varētu šādu soli apsvērt».

Pēc šādu pieļāvumu izteikšanas Šķēle jau vakar atturējās sniegt skaidru atbildi, vai un kad viņu varētu sagaidīt atpakaļ uz publiskās politikas skatuves.

Lībane-Šķēle piebilda, ka arī pati būtu gatava atgriezties Saeimā vai Ministru kabinetā, jo situācijā, kad Latvijas ekonomika un tautsaimniecība atrodas tik katastrofālā stāvoklī, ikvienam spējīgam politiķim jādara viss, lai palīdzētu savai valstij.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv