Šķēlem aģenta dēļ nojucis līgums ar «Scavolini Spar»

Apollo
0 komentāru

Latviešu basketbolists Armands Šķēle sava aģenta alkatības dēļ tomēr neparakstīs līgumu ar Itālijas A līgas klubu Pezāro «Scavolini Spar», ziņo «kasjauns.lv».

Armands Šķēle

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kluba mājaslapā tiek ziņots, ka līgums netiks parakstīts paša basketbolista rakstura un neizlēmības dēļ, lai gan viss jau bijis nokārtots un atlicis kontraktu tikai parakstīt.

Darījumam tuvu stāvoša persona pastāstījusi, ka vainīgs pie notikušā ir Šķēles aģents Artūrs Kalnītis, kurš nemācoties no savām kļūdām. Šis neesot pirmais gadījums, kad Šķēle sava aģenta dēļ palicis bez kluba, jo vasarā par viņu nopietni interesējušies Polijas čempioni Gdiņas «Asseco Prokom», kas startē arī ULEB Eirolīgā.

Anonīmais avots norāda, ka Kalnīša vēlme nopelnīt, apejot starpnieku, bijusi par iemeslu gan nenotikušajam darījumam ar «Asseco Prokom», gan «Scavolini Spar».

«Neviens nopietns klubs neinteresēsies par basketbolistu, kuru cenšas piedāvāt vairāki cilvēki. Ar Artūru strādāt nav nopietni, jo viņš ir neprofesionāls aģents, kurš cenšas gūt tikai paša labumu,» atklāj darījumam tuvu stāvošā persona, piebilstot, ka nesaprot, kadēļ Šķēle joprojām ar viņu sadarbojas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv