Šķēlem un Lībanei — dēls

Apollo
0 komentāru

«Bijušais Ministru prezidents, miljonārs Andris Šķēle (47) un politiķe, zvērināta advokāte Kristiāna Lībane-Šķēle (34) pagājušās nedēļas vidū kļuvuši par vecākiem,» šonedēļ raksta žurnāls «Privātā Dzīve».

Rīgas Paula Stradiņa universitātes slimnīcas Dzemdību nodaļā 26. maijā pasaulē nācis viņu ģimenes pirmdzimtais — 3,8 kilogramus smags un 55 centimetrus garš puika, ziņo žurnāls.

Savukārt laikrakstā «Diena» šodien vēstīts, ka Šķēles un Lībanes dēlam izvēlēts vārds Edvards, tādējādi sanāk, ka mazulis piedzimis savā vārdadienā.

«Privātajā Dzīvē» minēts, ka jaundzimušais dienas gaismu ieraudzījis 26. maijā ap pulksten 12 dienā. Kad dēls nācis pasaulē, Andris Šķēle slimnīcā neesot bijis, jo esot devies savās darīšanās. Andris Šķēle ar ziediem rokās pie sievas un dēla ieradies tikai ap septiņiem vakarā.

Pēc dzemdībām Kristiāna Lībane-Šķēle iekārtojusies atsevišķā slimnīcas palātā, kas diennaktī izmaksājot aptuveni 15 latu.

Kristiānai Lībanei-Šķēlei jaundzimušais ir pirmais bērns, savukārt Andrim Šķēlem no iepriekšējās laulības ar Dzintru Šķēli jau ir divas meitas: 1980. gadā dzimusī Anete un 1983. gadā dzimusī Madara. Turklāt Anete savu tēvu Andri Šķēli jau iecēlusi vectētiņa kārtā, rakstīts žurnālā.

Jaunie vecāki jau iepriekš bija vienojušies, ka savam mantiniekam dos vārdu Edvards.

Jaunie vecāki jau iepriekš bija vienojušies, ka savam mantiniekam dos vārdu Edvards.

Foto: AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv