Šķēles atgriešanās — tas nav uz labu? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Saistībā ar pirmdien Tautas partijas (TP) valdes sēdē nolemto par TP dibinātāja Andra Šķēles atgriešanos aktīvajā politikā «Apollo» aptaujātie cilvēki ir vienisprātis — tas nav uz labu.

Arodbiedrības «Enerģija» vadītāja Jevgēņija Stalidzāne «Apollo» sacīja, ka «divreiz vienā upē iekāpt nevar». Pēc viņas domām, diez vai būs kāds pozitīvs efekts no Šķēles atgriešanās. «Nevar noliegt, ka Šķēlem ir spējas darboties, taču viņš sevi arī pagātnē nav pierādījis kā cilvēku, kas attīsta ražošanu,» norāda Jevgēņija.

Savukārt pedagoģe Anita uzskata, ka reiz no aktīvās politikas aizgājušam politiķim tomēr nebūtu jāatgriežas. Viņasprāt, «jādod iespēja jaunajiem sevi pierādīt», darbojoties politikā.

Konsultants Aigars bija visai lakonisks. Viņš «Apollo» atzina, ka šo Šķēles un TP lēmumu kopumā īsti nevērtē vispār. Taču arī viņš norādīja, ka pie varas Latvijā būtu jānāk jauniem cilvēkiem — profesionāļiem.

Valsts meža dienesta darbinieks Ilmārs «Apollo» Šķēles atgriešanos komentēja īsi un kodolīgi: «Nekas labāk nebūs!»

Savukārt uzņēmēja no Ventspils Madara Andra Šķēles atgriešanos politiskajā apritē dēvē par ārprātu un aprēķinu. Viņa arī norāda, ka tādus lēmumus ir grūti racionāli komentēt. «Tādos brīžos pirmais ir emocijas,» teica Madara un piebilda, ka tās noteikti nav pozitīvas.

«Apollo» jau vēstīja: pirmdien TP valdes sēdē tika nolemts, ka partijas dibinātājs Andris Šķēle atgriezīsies aktīvajā politikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv