Šķēles atgriešanās politikā esot ticamāka nekā jebkad agrāk

Apollo
0 komentāru

Lai gan Tautas partijas (TP) «tēvs» Andris Šķēle vēl nav pieņēmis lēmumu atgriezties aktīvajā politikā, kā dēļ daudzi nevēlas to oficiāli komentēt, pašlaik šī versija ir ticamāka nekā jebkad agrāk, ceturtdien raksta laikraksts «Neatkarīgā».

Edmunds Krastiņš (no kreisās), Tautas partijas dibinātājs Andris Šķēle, Tautas partijas valdes locekle Kristiāna Lībane-Šķēle un Saeimas dpeutāts Juris Dalbiņš Tautas partijas kongresa laikā Dailes teātrī.

Edmunds Krastiņš (no kreisās), Tautas partijas dibinātājs Andris Šķēle, Tautas partijas valdes locekle Kristiāna Lībane-Šķēle un Saeimas deputāts Juris Dalbiņš Tautas partijas kongresa laikā Dailes teātrī.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Vairāki TP valdes locekļi neoficiāli atzīst, ka iekšējās diskusijās vai nu atbalsta Šķēles atgriešanos, vai aktīvi aicina viņu to darīt. Tas, dažuprāt, arī būtu vienīgais veids, kā atrisināt partijas līderības problēmas situācijā, kad Aigars Kalvītis zaudējis autoritāti un no politikas aizgājis, bet nevienu citu līdzvērtīgu līderi TP kopš Šķēles aiziešanas nav izaudzinājusi, norāda laikraksts.

Pārdomās par savu politisko karjeru esot pašreizējais TP priekšsēdētājs Mareks Segliņš. Neformālās sarunās viņš daudziem līdzgaitniekiem pēdējā laikā stāstījis, ka apsver iespēju pievērsties advokatūrai, ziņo «Neatkarīgā».

TP iekšējās diskusijās par partijas nākotni un Šķēles iespējamo atgriešanos piedaloties arī pats partijas dibinātājs, laikrakstam atzinis kāds, kurš šajās diskusijās piedalās. Neesot tā, ka Šķēle būtu atgājis malā no partijas un TP biedri atrauti no viņa spriež, aicināt vai neaicināt atpakaļ.

«Neatkarīgā» norāda: Šķēle esot ļoti tuvu tam, lai pieņemtu pozitīvu lēmumu, stāsta zinātāji. Ja tā notiks, oficiālais lēmums par atgriešanos varētu tikt paziņots ne agrāk kā pavasarī.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv