Skolam 37 punkti, Argentīna pārspēj Brazīliju

Pasaules čempionāta pēdējā astotdaļfināla spēlē otrdienas vakarā Argentīnas basketbolisti ar 93:89 pieveica Brazīlijas izlasi.

Kārtējo izcilo spēli šajā turnīrā aizvadīja argentīniešu centrs Luiss Skola, kurš guva 37 punktus, 20 punktus pievienoja Karloss Delfino, bet 15 punktus guva Ernans Hasens. Brazīlijas izlasē ar 32 punktiem izcēlās Marselu Huertass (Marselinju), bet 20 punktus sakrāja Leandru Barbosa.

Pirmajā ceturtdaļā rezultāts auga līdzīgi, neviena no komandām ievērojamu pārsvaru neieguva un arī rezultāts pēc desmit minūtēm bija neizšķirts - 25:25. Pēc līdzīga scenārija aizritēja arī otrā ceturtdaļa, bet lielajā pārtraukumā ar +2 devās Brazīlijas izlase (48:46).

Trešās ceturtdaļa sākumā brazīliešiem izdevās panākt septiņu punktu pārsvaru (53:46 un 55:48), taču ceturtdaļas otrajā pusē Argentīnas basketbolisti atspēlējās un pirms pēdējās ceturtdaļas rezult, āts atkal bija neizšķirts - 66:66. Pēdējās ceturtdaļas vidū argentīniešiem izdevās pārņemt vadību, bet divas minūtes līdz mača beigām Argentīnas izlasei bija jau +6 (85:79).

Brazīlijas komanda spēja pietuvoties līdz minimumam (85:84), taču tad divus uzbrukumus pēc kārtas rezultatīvi noslēdza Skola, panākot 89:84, bet uzvaru nosargāt ļāva Delfino precīzie soda metieni.

Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā Argentīnas izlase spēkosies ar Lietuvas basketbolistiem, kas otrdien ar 78:67 uzvarēja Ķīnu.