Skolas aicina laikus parūpēties par e-talona iegādi skolēniem

Apollo
0 komentāru

Pašvaldības uzņēmums «Rīgas satiksme» aicina skolas un vecākus savlaicīgi pieteikt izglītojamos e-talonam un neatstāt to uz pēdējo brīdi, portālu «Apollo» informēja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis.

Skolas aicina laikus parūpēties par e-talona iegādi skolēniem

Foto: Lita Krone/LETA

Kolektīvos pieteikumus Rīgas satiksmes Klientu apkalpošanas centros iespējams iesniegt jau šobrīd.

Lai atvieglotu pieteikšanos, «Rīgas satiksme» piedāvā iespēju Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām izglītības iestādēm iesniegt kolektīvos pieteikumus. Šo iespēju izmantot uzņēmums aicina skolām, kurās mācības uzsāk pirmo klašu skolēni, kā arī izglītības iestādēm, kurās mācības vai studijas uzsāk skolēni, kuri līdz šim nav mācījušies Rīgā.

Tas nozīmē, ka attiecīgās iestādes pilnvarotajam pārstāvim jāiesniedz aizpildīta kolektīvā pieteikuma forma, pievienojot pieteikumā esošo personu fotogrāfijas. Tā jāiesniedz kādā no «Rīgas satiksmes» Klientu apkalpošanas centriem, pārstāvim vienlaikus iesniedzot arī iestādes vadītāja izsniegtu pilnvaru.

Apmēram vienas nedēļas laikā pēc kolektīvā pieteikuma iesniegšanas pilnvarotais pārstāvis varēs saņemt personalizētos e-talonus pieteikumā iekļautajām personām. Par ierašanās laiku e-talonu saņemšanai pārstāvis tiks informēts telefoniski.

Uzņēmums atgādina, ka jaunajiem Rīgas skolēniem un studentiem e-taloni ir jāsaņem līdz 15.septembrim. Gadījumā, ja tas netiks izdarīts, viņiem nebūs iespējams iegādāties biļetes ar atlaidi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv