Skolēniem nodrošina veselības pārbaudi bez maksas

Apollo
0 komentāru

«Mēness aptieka», kopā ar sadarbības partneriem «Bravo optiku», «Veselības centru Pļavnieki» un citiem sadarbības partneriem uzsākuši realizēt bezmaksas skolēnu veselības pārbaudes skolās. Programmas ietvaros skolu apmeklē speciālistu komanda (piemēram, fizioterapeits, stomatologs, optometrists un citi speciālisti), kuri skolā uz vietas veic skolēnu veselības pārbaudi, portālu «Apollo» informēja Dace Bartušēvica..

«Apzinoties, ka ģimenes budžetā var nepietikt līdzekļu, lai regulāri pārbaudītu bērnu veselību un veiktu profilakses pasākumus veselības stabilizēšanai, radījām iespēju - profesionālu speciālistu izbraukums uz skolām. Veselības pārbaude tiek veikta bez maksas. Pēc skolas vadības izvēles, veselības aprūpes speciālistu loku iespējams paplašināt, programmu raksturo «Mēness aptieka» tīkla valdes priekšsēdētājs Jonas Jazbutis.

Pirmie izbraukumi jau realizēti, veikta 300 skolēnu veselības pārbaude Rīgas skolās. Šo sociālo programmu iespējams piemērot arī Latvijas reģionos, zinot, ka tieši ārpus Rīgas, ģimeņu budžeti ir mazāki nekā galvaspilsētā.

Pārbaudes tiek veiktas mācību iestādē skolēniem piemērotā laikā. Katram skolēnam tiek piešķirta «Veselības pārbaužu karte», kurā speciālisti ieraksta rekomendācijas vai norāda konstatēto problēmu, ja tāda tiek konstatēta.

Iestājoties par skolēnu veselību, skolas tiek aicinātas pieteikt komplekso speciālistu izbraukuma vizīti, nosūtot e-pastu vai zvanot uz kontakta tālruņiem, kuri atrodami www.mēnessaptieka.lv. Drīzumā » Mēness aptieka» mājas lapā tiks atvērta arī atsevišķa sadaļa, lai reģistrētos speciālistu vizītēm skolās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv