Skolotāja un skolnieces mīlas stāsts: nekas vēl nav beidzies - jauni negaidīti pavērsieni Attēlu galerija

Apollo
80 komentāri

Skolotājam Džeremijam Forestam, kuram par «skolnieces nolaupīšanu» piespriests piecus ar pusi gadus ilgs cietumsods, cietumā uzbrucis kāds cietumnieks.

Cietumnieks iesitis Forestam par to, ka viņam bijušas intīmas attiecības ar nepilngadīgu meiteni, vēsta «Daily Mail».

Tajā pašā laikā «cietusī» meitene Megana Stamersa vēstulē vērsusies pie Foresta vecākiem, apgalvojot, ka joprojām ļoti mīlot savu skolotāju, kurš savukārt šajās dienās izteicis vēlmi viņu apprecēt pēc tam, kad tiks izlaists no cietuma.

Meitenes tēvs esot paudis atbalstu šādai skolotāja vēlmei un paudis, ka vēloties pat izteikt viņam paldies par to, ko viņš ir izdarījis.

Arī Foresta ģimene paziņojusi, ka ir gatava pieņemt un atbalstīt Meganu.

Jau ziņots, ka Stamersas māte ar viņas tēvu dzīvo šķirti, un tieši problēmas meitenes ģimenē daļēji bija iemels tam, kāpēc meitene vēlējās aizbēgt uz Franciju kopā ar skolotāju.

30 gadus vecais skolotājs Džeremijs Forests, kurš tika apsūdzēts savas skolnieces - 15 gadus vecās Meganas Stamersas nolaupīšanā, pagājušajā nedēļā pēc divu nedēļu ilgās tiesas prāvas atzīts par vainīgu noziegumā.

Jau ziņots, ka 30 gadus vecā skolotāja Džeremija Foresta mīlas dēka ar divreiz jaunāko skolnieci Meganu Stamersu pagājušajā gadā izraisīja pamatīgu ažiotāžu Lielbritānijas medijos. Pagājušā gada septembrī abi aizbēga uz Franciju, kur viņus noķēra policija.

Trauksme policijā toreiz tika sacelta pēc tam, kad Forests un Megana neieradās skolā. Pēc vairākām stundām abi tika redzēti kāpjam uz prāmja Duvrā, lai dotos uz Kalē Francijā. Abi tika aizturēti Francijā Bordo pilsētā. Forests tūlīt tika arestēts par «bērna nolaupīšanu».

Stamersa tiesā apgalvoja, ka bēgšana bijusi viņas ideja un Forests viņu centies atrunāt, bet beigās piekritis, jo baidījies, ka viņa varētu sev nodarīt pāri. Meitene tāpat stāstīja, ka viņai bijušas problēmas ģimenē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv