«Skonto» cīnās neizšķirti ar «Liepājas metalurgu»

Latvijas virslīgas futbola čempionāta abu līdervienību duelī «Skonto» savā laukumā Rīgā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar «Liepājas metalurgu».

Kā vēsta Latvijas Futbola federācijas (LFF) mājas lapa internetā, pirmie vārti mačā tika gūti 76. minūtē, kad abas komandas jau bija mazākumā, — «Liepājas metalurgu» vadībā izvirzīja Aleksandrs Katasonovs. Astoņas minūtes vēlāk Andrejs Perepļotkins izlīdzināja rezultātu.

Kopumā spēlē abu komandu futbolisti tika brīdināti 11 reizes, bet divas reizes mača galvenais tiesnesis bija spiests parādīt arī sarkano kartiņu. Otrā puslaika sākumā «Liepājas metalurgs» spēlētājs Darjus Miceika saņēma otro dzelteno kartiņu un atstāja laukumu, bet 74. minūtē par otro brīdinājumu sarkano kartiņu nopelnīja Arturs Zakreševskis.

Liepājniekiem tagad pēc 13 spēlēm ir 32 punkti, bet «Skonto» 14 spēlēs ir guvis 26 punktus. Trešajā vietā ar 25 punktiem ir «Ventspils», kas ar šodien ar 3:0 sagrāva «Olimpu».