«Skonto» jau pirmajā kārtā izstājas no Eirokausiem

UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē šovakar Rīgas «Skonto» savā laukumā ar 0:1 piekāpās Ziemeļīrijas klubam «Portadown», divu spēļu summā zaudējot ar 1:2 un izstājoties no Eirokausiem.

Pirmā puslaika pirmajā pusē diezgan ievērojams pārsvars bija «Skonto» futbolistiem, taču pārvērst to vārtu guvumā neizdevās. Turpretī viesi 29. minūtē noorganizēja uzbrukumu, kuru ar precīzu sitienu noslēdza Ričards Lekijs, kurš izcēlās arī abu komandu pirmajā mačā Ziemeļīrijā. Pēc gūtajiem vārtiem iniciatīvu pārņēma «Portadown» komanda, tomēr rezultāts nemainījās.

Otrajā puslaikā «Skonto» atkal atguva pārsvaru un vairāk kontrolēja bumbu, kamēr «Portadown» atbildēja ar ne mazāk bīstamiem pretuzbrukumiem. Tomēr ne viena, ne otra komanda vārtus gūt nespēja, kas «Skonto» futbolistiem nozīmēja izstāšanos no turnīra.

Otrajā kvalifikācijas kārtā «Portadown» tiksies ar Azerbaidžānas klubu «Karabah», kuram, iespējams, drīzumā varētu pievienoties Latvijas izlases pussargs Andrejs Rubins. «Karabah» futbolisti pirmajā kvalifikācijas kārtā divu spēļu summā pārliecinoši ar 5:2 uzvarēja Maķedonijas komandu «Skopje».

No otrās kvalifikācijas kārtas Eiropas līgas turnīru uzsāks vēl divas Latvijas komandas - FK «Ventspils» un FK «Jelgava».