«Skonto» piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

Otro zaudējumu pēc kārtas Latvijas virslīgas čempionātā trešdien piedzīvoja čempionvienība «Skonto», kas sestās kārtas spēlē izbraukumā ar 2:4 (0:2) piekāpās «Liepājas metalurgam».

Rezultātu mača 11. minūtē atklāja «Liepājas metalurga» spēlētājs Genādijs Soloņicins, bet vēl pēc 11 minūtēm 2:0 panāca Aleksandrs Katasonovs.

Liepājnieki pirmā puslaika 33. minūtē varēja panākt arī 3:0, tomēr Oskara Kļavas izpildīto 11 metru soda sitienu «Skonto» vārtsargs Andrejs Piedels spēja atvairīt. Pie atlēkušās bumbas pirmais tika Viktors Dobrecovs, taču viņa raidītā bumba trāpīja pa vārtu pārlikni.

Mača 50. minūtē panākot 1:2 panāca Mihails Miholaps.

Savukārt mājinieku labā trešos vārtus guva Mindaugs Kalons, 63. minūtē pānākot 3:1. Pēc Kalona gūtajiem vārtiem laukumā notika incidents starp abu komandu spēlētājiem un mačs tika pārtraukts vairākām minūtēm. Sarkano kartīti šajā incidentā nopelnīja «Skonto» vārtsargs Piedels.

«Skonto» vēl mēģināja spēli glābt un mača 83. minūtē Aleksejs Višņakovs panāca 2:3, tomēr spēles kompensācijas laikā Edijs Daņilovs guva vēl vienus vārtus mājinieku labā un «Liepājas metalurgs» triumfēja ar 4:2.

Liepājnieki pēc šī panākuma ar 16 punktiem nostiprinājās virslīgas līderpozīcijās. «Skonto» ar 12 punktiem saglabā otro pozīciju.