Skrastiņa «Panthers» izcīna uzvaru

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē otrdien uzvaru izcīnīja latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Floridas «Panthers» komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 3:2 pārspēja Filadelfijas «Flyers».

Latvietis laukumā pavadīja 18 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā bloķēja trīs pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienu uz vārtiem, un viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Šajā mačā «Panthers» rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Braiens Makeibs, Mihaels Froliks un Deivids Būts, bet «Flyers» komandā vārtus guva Saimons Ganjē un Klods Žiru.

«Panthers» ar 52 punktiem 47 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, kas sezonas beigās ļautu piedalīties izslēgšanas spēlēs. Savukārt «Flyers» ar 59 punktiem konferences kopvērtējumā atrodas sestajā pozīcijā.