Skrastiņa un Ivanāna klubiem zaudējumi

Latvijas hokejistu Kārļa Skrastiņa un Raita Ivanāna pārstāvētie klubi sestdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlēs.

Floridas «Panthers», kur spēlē Skrastiņš, pārtrauca divu uzvaru sēriju, jo viesos ar 1:3 zaudēja Ņujorkas «Islanders».

Skrastiņš spēlēja 15 minūtes un 48 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un spēli beidza ar negatīvu lietderības rādītāju -1. «Panthers» vienīgos vārtus guva pusotru minūti pirms cīņas beigām.

Savukārt Losandželosas «Kings» pārtrūka trīs uzvaru sērija, jo viesos ar 3:4 nācās zaudēt Monreālas «Canadiens».

Raitis Ivanāns spēlēja septiņas minūtes un 14 sekundes, nopelnot divas soda minūtes. «Kings» vēl divas minūtes pirms pamatlaika beigām atradās vadībā ar 3:2, taču atlikušajā laikā ielaida divas ripas, no tām pēdējo 23 sekundes līdz trešā perioda izskaņai.