Skrastiņam piespēle, Bārtulis un Ivanāns bez punktiem

Aizvadītajā naktī NHL pirmssezonas pārbaudes spēlēs piedalījās trīs latviešu hokejisti - Kārlis Skrastiņš, Oskars Bārtulis un Raitis Ivanāns.

Kārlis Skrastiņš

Skrastiņa Dalasas «Stars» ar 4:2 uzvarēja Sentluisas «Blues» komandu. Latviešu aizsargs šajā mačā nospēlēja 22 minūtes un izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot Tomam Vandelam gūt pirmos vārtus spēlē.

Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda pagarinājumā ar 4:5 zaudēja Toronto «Maple Leafs» hokejistiem. Latvijas izlases aizsargs laukumā pabija nepilnas 11 minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bet Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda ar 4:1 pieveica Anaheimas «Ducks». Ivanāns nospēlēja nepilnas septiņas minūtes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu.