Skrastiņam seši bloķēti metieni «Panthers» uzvarā

Iepriekšējās nakts NHL spēlē uzvaru svinēja Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Floridas «Panthers» komanda, bet zaudējumu cieta Raita Ivanāna Losandželosas «Kings».

Kārlis Skrastiņš

«Panthers» viesos ar 5:0 sagrāva Karolīnas «Hurricanes», bet Skrastiņš nepilnas 21 minūtes laikā bloķēja sešus pretinieku metienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Uzvarētāju labā vārtus guva Rihards Zedniks, Entonijs Stjuarts, Gregorijs Kempbels, Nātans Hortons un Maikls Froliks, bet Tomašs Vokuns atvairīja visus 42 metienus.

«Kings» savā laukumā ar 0:2 atzina Kalgari «Flames» pārākumu, bet Ivanāns piecu minūšu laikā izdarīja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu.

«Flames» komandā ar precīziem metieniem izcēlās Maiks Kamaljēri un Renē Burks, bet Mika Kiprusofs atvairīja 36 metienus.

Floridas klubs ar 62 punktiem 54 spēlēs pakāpās jau uz septīto vietu Austrumu konferencē, bet «Kings» ar 55 punktiem 52 mačos ir 11. vietā Rietumu konferencē.