Skrastiņam un Ivanānam uzvara, Bārtulim trešais zaudējums pēc kārtas

Aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas spēlēs laukumā devās visi trīs latviešu hokejisti — Kārlis Skrastiņš, Raitis Ivanāns un Oskars Bārtulis.

Kārlis Skrastiņš

Rietumu konferences kopvērtējumā astoņniekā pašlaik diezgan droši ir gan Dalasas «Stars», gan Losandželosas «Kings».

Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda savā laukumā ar 3:1 pieveica Anaheimas «Ducks» hokejistus. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Stars» komandas labā vārtus guva Džeimss Nīls, Stīvs Ots un Brendens Morouvs, bet «Ducks» sastāvā vienīgo reizi precīzs bija Saku Koivu.

Ivanāna Losandželosas «Kings» savā laukumā ar 6:3 uzvarēja Otavas «Senators» hokejistus. Latviešu uzbrucējs nospēlēja nedaudz vairāk par piecām minūtēm, izdarīja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Divus vārtus Losandželosas komandas labā guva Džastins Viljamss, bet pa reizei izcēlās Veins Simondss, Rendijs Džounss, Drjū Dautijs un Breds Ričardsons. «Senators» rindās ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Maiks Fišers, bet viens precīzs metiens padevās Džonatanam Čīčū.

Vēl vienā mačā Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda savā laukumā ar 0:3 atzina Vankūveras «Canucks» pārākumu. Bārtulis nospēlēja nepilnas 14 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rietumu konferences kopvērtējumā «Kings» hokejisti ar 36 punktiem 29 spēlēs ieņem 4. vietu, bet «Stars» komanda ar 33 punktiem 28 mačos ir 7. vietā. Austrumu konferencē «Flyers» komanda pēc trīs zaudējumu sērijas ar 27 punktiem 25 spēlēs noslīdējusi uz 10. vietu.